RESPONSABIL HALA DE PRODUCTIE

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXELLA EUROPE SRL, producator de placi metalice taiate si gravate prin procedeul de fotogravura chimica cauta RESPONSABIL HALA DE PRODUCTIE.

- Conduce si coordoneaza procesele tehnologice din sectiile de productie ale companiei;
- Urmareste, verifica si inregistreaza parametrii echipamentelor;
- Coordoneaza utilizarea eficienta in procesul de fabricatie a materiilor prime;
- Raspunde de respectarea planului zilnic de productie;
- Coordoneaza manipularea si depozitarea materiilor prime folosite in procesul de fabricatie;
- Raspunde de organizarea locului de munca, defineste clar prioritatile si continuitatea procesului de productie;
- Informeaza Administratorul companiei asupra problemelor de productie aparute, cat si a eventualelor defectiunilor echipamentelor de fabricatie.

CERINTE

- Studii tehnice / chimice;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Abilitati de organizare;
- Responsabilitate, rigurozitate, constiinciozitate;

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu