Reprezentant zonal de vânzări - Floresti

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aria de desfășurare a activității : județul Cluj + județele limitrofe;
- Stabilirea și dezvoltarea unei bune relații de colaborare cu toți clienții aflați în zona de acoperire;
- Promovarea și vânzarea produselor aflate în portofoliu;
- Programarea la plata și încasarea facturilor scadente;
- Respectarea politicii comerciale în relația cu clienții;
- Promovarea și lansarea de noi produse;

CERINTE

- Experiență în muncă pe teren constituie un avantaj;
- Cunoașterea produselor (accesorii pentru tâmplăria din aluminiu și pvc) reprezintă un avantaj cert;
- Flexibilitate și orientare spre client;

Postul este pentru Dennverprofi, magazinul din Floresti. Dennverprofi este distribuitor zonal de accesorii pentru tâmplăria din aluminiu și pvc (glafuri, paneluri, plasă de insecte, spume poliuretanice, feronerie și alte accesorii). Clienții noștri sunt producătorii de tâmplărie, dealerii de tâmplărie etc.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mașină de serviciu;
- Telefon serviciu;

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.