REPREZENTANT VANZARI ZONAL

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

crearea şi dezvoltarea lanţului de distribuţie a produselor pe piaţă prin căutarea de noi distribuitori şi puncte de vânzare
pregătirea planului anual al dezvoltării pieţei şi estimarea costurilor de realizare
monitorizarea prezentării produselor în showroom-urile punctelor de vânzare
pregătirea distribuitorilor şi a responsabililor din punctele de vânzare ale acestora cu privire la cunoaşterea produselor şi a modului de montare a acestora
monitorizarea distribuitorilor şi a personalului din punctele de vânzare în sensul respectării contractului de distribuţie
trimiterea de rapoarte lunare sau la cerere

CERINTE

experienta in vanzari minimum 2 ani, preferabil in zona materialelor de constructii
limba engleza fluent
limba maghiara constituie un avantaj
domiciliu stabil in zona arondata
disponibilitate de deplasare peste 50% din timpul de lucru
abilitati de socializare si comunicare

BENEFICII OFERITE

Compania ofera cunostinte solide in cadrul sesiunilor de training asigurate la inceputul acestui job, cat si independenta in executarea responsabilitatilor teritoriale.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.