Reprezentant Vanzari - Servicii Printing

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Impress -productie de hartie printata - din Cluj Napoca, angajeaza Reprezentant Vanzari.
Firma are o vechime considerabila pe piata si o serie de clienti de renume.

Identificarea, contactarea si vizitarea clientilor potentiali;
Promovarea produselor si serviciilor;
Elaborarea ofertei;
Negocierea conditiilor comerciale;
Urmarirea derularii contractelor;
Achizitie de noi clienti precum si mentinerea relatiei cu cei deja existenti.

CERINTE

Experienta in vanzari minim 1 an, experienta in domeniu constituie avantaj;
Persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;
Capacitate de comunicare si relationare cu clientii si colaboratorii;
Abilitati de negociere, orientat catre rezultate;
Energic, dinamic, amabil, proactiv, implicat;
* Experienta in domeniul tipografic, vanzarea de publicitate sau alte servicii de acest tip reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Parte fixa + bonusuri din vanzari;

www.inspirehr.ro

tel/fax: 0264597070

email contact: office@inspirehr.ro