REPREZENTANT VANZARI SERVICII MEDICALE

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul vanzari are rolul de a promova serviciile medicale ale clientului nostru si de a incheia contracte de servicii medicale
Activitati si responsabilitati:
- Promoveaza serviciile medicale catre agentii economice din judetul Cluj si judetele limitrofe
- Incheie contracte de servicii medicale
- Dezvolta noi parteneriate si colaborari atat cu clienti persoane juridice in vederea atingerii obiectivelor
- Culege informatii despre clienti (vizite pe teren, la sediul clientilor, telefon, internet);
- Realizeaza oferte pentru clienti
- Realizeaza si intretine baza de date cu actualii si potentialii clienti
- Dezvolta și întreține relaţiilor cu partenerii existenti;
- Se implica in realizarea marketing-ului etc.
- Cauta si propune modalitati de fidelizare a clientilor existenti;
- Propune servicii noi in functie de nevoile clientilor si de piata
- Urmareste incasarea de la clientii din portofoliul;
- Monitorizeaza activitatile concurentei si propune masuri de combatere a acesteia;
- Intocmeste si transmite rapoarte de activitate superiorilor la termenele stabilite;

CERINTE

Studii superioare absolvite:
Foarte bune abilitati de comunicare
Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
Implicare si dinamism
Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salaial avantajos, conditii de munca placute, respect si apreciere

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu