Reprezentant Vanzari Mezeluri zona Cluj

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezintă ofertele de produse, tuturor clienţilor/ potentialilor clienti din zona alocata.
- Negociază contracte de vânzare-cumpărare cu clienţii alocaţi în limita sa de competenţă şi se ocupă de semnarea lor conform regulilor interne.
- Răspunde de largirea numarului de clienti, a gamei de produse, a valorii comenzilor.
- Răspunde de atingerea targetului lunar/trimestrial de vanzari, a incasarilor aferente (urmarirea soldurilor, programarea la plata).
- Asigură şi răspunde de controlul permanent al încasărilor de la client cu implicarea sa activă în recuperarea datoriilor.
- Gestioneaza perisabilitatile şi acţionează eficient pentru a le rezolva şi preîntâmpina.
- Supraveghează atent concurenţa, fiind receptiv la orice modificare în evoluţia pe piaţă.
- Implementeaza planurile promotionale la nivel de client.

CERINTE

- Experienta de minim 2 an intr-o pozitie similara de Reprezentant Vanzari Mezeluri
- Cunostinte utilizare MS Office(Excel cu precadere);
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Permis de conducere categoria B;

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.