Reprezentant vanzari echipamente pentru tratarea si epurarea apei

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derulare activitati de vanzare pe teren: prezentare oferta, inregistrare comenzi, gestionarea informatiilor aferente unui client;
- Gestionarea bazei de clienti existente;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.

CERINTE

Clientul nostru este o companie producatoare, importatoare si distribuitoare de echipamente de tratare si epurare a apelor pentru uz casnic si semi-industrial.

Cerinte:

- Experienta anterioara in vanzari sau licitatii pe domeniul tehnic;
- Abolvent de studii tehnice - Facultatea de Instalatii reprezinta avantaj;
- Persoana activa cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si relationare cu clientii;
- Permis cat. B;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision din vanzari;
- Posibilitati de dezvoltare in cadrul unui mediu dinamic de lucru;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.