Reprezentant Vanzari Directe B2B

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

NETROM COMUNICATII: expertiza in domeniile IT si Telecomunicatii incepand cu anul 2003.

- Vanzarea directa a serviciilor catre clienti business, companii, parcurgand toti pasii de vanzare de la identificarea potentialilor clienti pana la semnarea contractului;
- Mentinerea relatiei cu clientii semnati (din portofoliu), oferirea suportului post-vanzare;
- Lucrul cu aplicatiile specifice ale jobului, in special cu programul necesar introducerii contractelor nou semnate;
- Realizarea zilnica a rapoartelor de vanzari si trimiterea acestora catre superiorul ierarhic;

CERINTE

Ce abilitati ne dorim sa aveți?
- sa fiti un bun comunicator, sa dati dovada de sociabilitate si persuasiune;
- orientare spre rezultate, capacitatea de a lucra autonom dar si in cadrul unei echipe;
- stabilitate emotionala;
- cunostintele despre vanzarile business to business si experienta prealabila în
vanzari constituie un avantaj;
- harnicie! Lenea nu are ce cauta la noi in firma;
- dorinta si rabdarea de a performa intr-un domeniu dinamic.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial adaptat performantei si evolutiei in job (salariul este compus din parte fixa+comision din vanzari).
- Masina de serviciu.
- Telefon mobil.
- O continua dezvoltare a abilitatilor personale.

www.inspirehr.ro

tel/fax: 0264597070

email contact: office@inspirehr.ro