Reprezentant vanzari- Cluj-Napoca

DECH Business Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru un Sales Agent!

Responsabilitati
- identificarea potentialilor clienti;
- programarea intalnirilor de afaceri;
- prezentarea produselor si a avantajelor acestuia fata de alte produse de pe piata;
- desfasurarea actiunilor post-vanzare pentru mentinerea relatiei cu clientul si identificarea posibilelor insatisfactii sau nevoi ale acestuia

CERINTE

- Studii medii sau universitare;
- fara experienta;
- inteligent, prezentabil, onest, responsabil, ordonat, punctual, incadrare in limitele temporale stabilite, atitudine pozitiva si pro-activa, capabil sa vanda un produs Premium;
- comportament civilizat atat in cadrul firmei, cat si la clienti, capabil sa lucreze cu „crema” companiilor multinationale si nationale din Romania;
- posesor permis de conducere categoria B de cel putin 2 ani;
- cunoasterea limbii engleze la nivel foarte bun (vorbit) si bun (citit, scris, intelegere).

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- comisioane in functie de vanzari.

Suntem o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in recrutarea de personal, pe care o efectuam la orice nivel ierarhic, fie prin “executive search”, fie prin “headhunting”, in functie de nevoile clientului.

Ce ne recomanda?! Experienta de peste 10 ani din domeniul recrutarii! Abordam recrutarea din perspectiva specializarii pe pozitii, nu in industrii!

Ce ne diferentiaza?! Experienta in testarea psihologica adaptata la specificul activitatii de recrutare! Testare de identitate! Testare comportamentala, testarea clinica, pana la experienta in testarea poligraf!