Reprezentant Vanzari

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Cluj-Napoca

Tu vino cu experienta in vanzari si entuziasmul unui nou inceput, iar echipa iti va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare placuta si de lunga durata.

Odata ce te vei alatura echipei, responsabilitatile tale vor fi:
• Invatarea specificului afacerii si specificul clientilor companiei;
• Administrarea si dezvoltarea portofoliul de clienti (in principal revanzatori);
• Ofertarea produsele din portofoliu catre toti clientii din aria arondata;
• Prospectarea permanenta in piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a companiei;
• Intocmirea de rapoarte privind piata, noile trenduri pe piata, potentialii clienti;
• Oferirea de servicii de asistenta post-vanzare si consultanta tehnica in colaborare cu departamentul de service;
• Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
• Implicarea in realizarea strategiei de marketing a societatii;
• Actualizarea informatilor despre piata si concurenta si realizarea de rapoarte in acest sens.

Beneficii:
• Crestere salariala graduala
• Bonusuri in functie de performanta

CERINTE

Esti candidatul pe care il cautam daca:
• Ai domiciliul stabil in Cluj-Napoca;
• Detii minimum 2 ani de experienta in vanzari;
• Ai dezvoltat si aplicat strategii de crestere a numarului de clienti din portofoliu;
• Te caracterizeaza capacitatea de a-ti organiza eficient munca proprie;
• Esti disponibil pentru delegatii la nivel national.

Suntem o companie de recrutare construită cu pasiune pentru oameni și business. Cu birouri în Cluj-Napoca și Londra, echipa noastră are misiunea să lucreze în fiecare zi pentru a pune în legatură oameni talentati și echipele care au nevoie de ei.

Compania noastra are doua divizii si anume: Recrutare și Executive Search si Training&Coaching.

Programele noastre sunt sustinute de specialisti licentiati in: John Maxwell, Lominger, Resonanz Kutschera.