Reprezentant vanzari

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu toti clientii aflati in zona de acoperire;
- Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliu;
- Programarea la plata si incasarea facturilor scadente;
- Respectarea politicii comerciale in relatia cu clientii;
- Promovarea si lansarea de noi produse;

CERINTE

- Experienta in munca pe teren constituie un avantaj;
- Cunoasterea produselor din portofoliul nostru reprezinta un avantaj cert;
- Flexibilitate si orientare spre client;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : masina si telefon de serviciu, salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.