Reprezentant vanzari

RECOSPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

-Promoveaza numele, imaginea si serviciile RecoSport in relatiile cu partenerii;
-Stabileste, mentine si dezvolta relatii cu toti clientii existenti pe zona si extinde portofoliul de clienti;
-Construieste planuri de actiune pentru fiecare client din portofoliu;
-Intocmeste rapoartele specifice activitatii de vanzari;
-Realizeaza alte sarcini care deriva din specificul postului, trasate de catre superiorul direct
-Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;

CERINTE

Candidatul ideal:

-Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor
-Cunostintele in nutritie
-Orientat spre rezultate si responsabil fata de munca proprie
-Disponibilitate pentru activitate desfasurata si pe teren
-Capacitate de organizare si planificare
-Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor

BENEFICII OFERITE

-masina de servici
-telefon
-laptop
-bonusuri

RecoSport are ca principal obiect de activitate distributia de suplimente nutritive si produse sportive care asigura calitatea vietii si reda sanatatea organismului.
Compania noastra este profilata pe sport, venind in ajutorul celor care practica sport de performanta si nu numai, prin suplimente nutritive specifice sustinerii efortului, refacerea dupa efort si recuperarea dupa accidentari si interventii.
Ne axam pe o calitate deosebita a suplimentelor nutritive, produselor sportive si a serviciilor noastre, iar raportul calitate-pret fiind cel mai bun de pe piata din Romania,