Reprezentant Vanzari

Dasteli

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei in zona alocata;
- identificarea noilor clienti (persoane juridice cu activitate in domeniul constructiilor);
- identificarea nevoilor si cerintelor clientilor;
- prezentarea produselor companiei si a solutiilor oferite;
- negocierea conditiilor contractuale;
- incheierea contractelor;
- supervizarea derularii contractelor si masurarea gradului de satisfactie a clientilor;
- urmarirea incasarilor;
- realizarea targetului de vanzari;
- preluarea/livrarea marfii atunci cand se impune.

CERINTE

- experienta anterioara in domeniul constructiilor;
- experienta in vanzare;
- persoana harnica, determinata, orientata catre rezultate;
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitatea de a lucra independent in teritoriu;
- bune abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon.

Societatea DASTELI TRADE GROUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2008, cu sediul in Cluj-Napoca, judetul Cluj, cu capital integral privat. Obiectul de activitate al firmei este vanzarea si inchirierea echipamentelor pentru constructii.