Reprezentant vanzari - vinuri de clasa superioara

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder, companie de Consultanta in domeniul Resurselor Umane, cauta un Reprezentant vanzari pentru clientul sau, companie de renume in domeniul distributiei de vinuri.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea zonei de centru (Transilvania) pe domeniul Horeca si clienti corporate;
- Achizitia de clienti noi;
- Mentinerea legaturii cu clientii;
- Negociere contractelor de achizitie;
- Organizarea degustarilor de vin;
- Gestioneaza report-urile catre directorul general cu privire la statusul activitatii;

CERINTE

- Cunoasterea pietei de vinuri;
- Experienta vanzari minim 1-2 ani;
- Cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational (Italiana/ Engleza/ Germana);
- Bune abilitati de comunicare;
- Persoana deschisa, sociabila;
- Disponibilitatea la munca de teren si (cand e cazul) delegatii;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Suport logistic (Masina/telefon/laptop)
- Posibilitatea de organizare a programului de lucru

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).