REPREZENTANT VANZARI

CITADELA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Studii universitare;
• Experienta relevanta in vanzari - constituie avantaj;
• Bune capacitati de negociere si comunicare;
• Experienta in intretinerea relatiei cu clientul(prezentari, intalniri, propuneri, rapoarte, contracte);
• Cunostinte solide de operare calculator - MS Office, Internet;
• Cunostinte la nivel mediu sau avansat de limba engleza;
• Foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare;
• Receptivitate, intuitie, spirit inovativ, spirit de echipa;
• Perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat;
• Atitudine principiala in relatiile cu oamenii/clientii, integritate;
• Disponibilitate la program flexibil.

CERINTE

• Prospecteaza piata, realizeaza fise de evaluare a preturilor/ofertelor din piata si face analize comparative pentru preturile/serviciile oferite de companie;
• Realizeaza, trimite, prezinta ofertele de produse/servicii;
• Initieaza si intretine relatia cu clientul(prezentari, intalniri, negocieri, propuneri, rapoarte, contracte, urmarire client pentru incasari, pastrarea relatiilor cu clientii postvanzare, pastrarea relatiilor cu potentialii clienti);
• Intocmeste raport saptamanal/lunar de activitate si un plan de actiune pentru luna care urmeaza;
• Colaboreaza cu toate celelalte departamente din companie.

BENEFICII OFERITE

• Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati de avansare in cariera.
• Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.

Citadela Management face parte din grupul de firme romanesti ALBER HOLDING, o societate de management si consultanta manageriala in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare in nord-vestul si centrul Romaniei.

Citadela Residence este un primul proiect imobiliar initiat de divizia clujeana a ALBER HOLDING, care aduce o abordare inedita a locuintelor urbane din acest oras. Desi ansamblul de blocuri pe care le presupune este inconjurat de padure, liniste si aer curat, este in acelasi timp situat in oras, aproape de toate punctele de interes general. Orice client care alege sa inceapa o noua viata intr-unul din apartamentele noastre, se va putea bucura de siguranta si confortul oferit de conceptul acestui proiect: amplasarea in imediata apropiere a padurii Faget, vederea panoramica asupra Clujului, paza umana si video, parcarile subterane, ascensoarele moderne, locul de joaca pentru copii, zonele de relaxare si pista de alergare.

Cautam sa avem in echipa noastra oameni profesionisti, cu potential, preocupati de propria dezvoltare profesionala. Dorim sa ne putem baza unii pe altii, sprijinindu-ne pe abilitatile colegilor, aducand fiecare un plus personal activitatii de zi cu zi, astfel incat sa finalizam cu succes acest proiect inedit. Daca si tu te ghidezi dupa aceste principii in cariera, asteptam sa ne contactezi sau sa aplici la acest anunt.

Detalii despre grup si proiecte gasiti accesand: alberholding.ro - citadela-cluj.ro