REPREZENTANT VANZARI

AMBIENT SA

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Identifica potentialii clienti, promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile Ambient din domeniul materialelor de constructii;
Identifica nevoile actuale si viitoare ale clientilor si le recomanda cele mai potrivite produse si servicii;
Promoveaza programele de fidelizare Ambient;
Urmareste derularea contractelor in termenii prevazuti de acestea;
Consiliaza clientii pe tot parcursul derularii contractului si le ofera acestora cele mai bune solutii;
Construieste si dezvolta baza de date cu sursele de furnizare informatii clienti.

CERINTE

Minim 1 an experienta in domeniul materialelor de constructii si 2 ani experienta in vanzari;
Studii medii sau superioare;
Permis de conducere categoria B;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri in functie de realizarea obiectivelor de performanta;
Tichete de masa;
Masina si telefon de serviciu;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive, prin traininguri sustinute in cadrul companiei.