Reprezentant tehnic- comercial

SC PLAST TECHNIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare concretă la vânzările directe şi prin reţeaua de dealeri, în vederea atingerii targetelor propuse de management
- consiliere şi ofertare tehnică
- prospectarea continuă a pieţei, pentru găsirea de oportunităţi noi de vânzare
- elaborarea periodică a rapoartelor solicitate de superiori

CERINTE

Căutăm o persoană ambițioasă, cu initiativă, responsabilă, organizată şi cu gândire tehnică.

Cerinţe:

- experiență în vânzări din domeniul tâmplăriei PVC sau în feronerie / tâmplarie lemn / materiale de construcții de min 2-3 ani
- studii medii/superioare
- carnet de conducere cat. B
- cunoștințe PC: suita Ms. Office, eventual softul Winarhi
- disponibilitate la deplasări şi program flexibil

BENEFICII OFERITE

Se oferă toate instrumentele necesare activității: telefon, laptop, mașină. Salariul va fi alcătuit dintr-o parte fixă și comisioane alocate în conformitate cu atingerea obiectivelor de performanță.

Plast Technik are ca activitate principală producția de tâmplărie PVC și aluminiu, fiind prezentă pe piața romanească începând cu anul 1998. În urmă cu patru ani compania a început să facă exportul produselor pentru țări ca: Italia, Franța, Germania, Belgia și Ungaria.
Ne aflăm în plină expansiune și te invităm să te alături echipei noastre!
Pentru informaţii suplimentare puteţi accesa următorul link: www.plasttechnik.com!