Reprezentant Medical Zonal - Cluj

Novaintermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza activ si vinde echipamente medicale si de laborator, reactivi si consumabile- Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei din zona alocata- Pastreaza direct si constant legatura cu clientii- Viziteaza constant clientii si se asigura de calitatea serviciilor asigurate- Intocmeste ofertele in limita competentelor stabilite de politica de vanzari a firmei, le urmareste si preia comenzile; urmarirea si gestionarea contractelor- Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte la termenele stabilite privind activitatile desfasurate- Monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri in consecinta

CERINTE

- Studii superioare, preferabil in domeniul: medical, chimie, biologie,biotehnologii sau conexe- cunostinte comerciale- Capacitatea de a initia si dezvolta relatii interumane- Cunostinte solide de limba engleza- Permis auto categoria B; experienta rutiera; - disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teritoriu- persoana dinamica cu spirit de inititiva - dorinta si capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

- sistem motivant de salarizare (corelat cu performantele)- telefon mobil ; masina de serviciu; laptop

Novaintermed este, incepand cu anul 1994, unul dintre furnizorii importanti pe piata de laborator clinic, industrial si de cercetare.
Produsele oferite sunt de cea mai buna calitate, iar suportul tehnic si de specialitate este de cel mai inalt nivel.