Reprezentant de vanzari (consultanta pentru accesarea de fonduri nerambursabile)

S.C. Progress Advisory Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la stabilirea obiectivelor departamentului;
- contributia la indeplinirea acestor obiective;
- cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor;
- stabilirea contactelor cu clientii dn zona arondata;
- vizitarea clientilor respectivi si pastrarea in permanenta a legaturii cu acestia;
- cunoasterea activitatii competitorilor;
- posibilitatea dezvoltarii unor noi produse si strategii;
- realizarea la timp a rapoartelor referitoare la activitatea prestata.

CERINTE

- studii superioare;
- detinerea permisului de conducere reprezinta o conditie obligatorie pentru angajare (abilitatile de conducere a masinii pot fi testate de angajator in cadrul interviului de angajare);
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
- bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii si cu colegii de munca;
- bune abilitati de negociere;
- adaptabilitate la schimbari in privinta programului de lucru, rezistenta la stres;
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit;
- bune abilitati de operare PC (Office);
- limba engleza (nivel mediu);
- persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, negociabil in cadrul interviului de angajare, si beneficii suplimentare in functie de evolutia profesionala in cadrul companiei;
- telefon mobil, laptop si masina pentru deplasare in interes de serviciu.