REPREZENTANT COMERCIAL ÎN BRANȘA STOMATOLOGICĂ

APROS CZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

O firmă comercială din branșa stomatologică, ce se dezvoltă dinamic și posedă o gamă de produse de înaltă calitate (freze stomatologice), caută reprezentanți de vânzări în diferite părți ale României (Oradea, Timișoara, Cluj-Napoca).

Firma noastră există din anul 2010. Totuși, într-un timp atât de scurt am reușit să deschidem patru piețe europene. Posedăm deja 10 reprezentanți de vânzări, în Cehia, Slovacia, Ungaria și România. Plănuim să ne dezvoltăm în scurt timp și în alte țări ale Europei. Scopul nostru principal este a crea o firmă internațională. Ne bazăm pe oameni cinstiți și conștiincioși cărora nu le e teamă de provocări și cărora le place lucrul cu persoane civilizate. Dacă ești o astfel de persoană, vino la noi.

Avem însă câteva cerințe referitoare la tine:
- studii superioare
- grad înalt de civilizație
- conștiinciozitate în muncă
- identificare cu firma și cu țelurile ei
- independență
- experiență comercială cel puțin un an
- automobil propriu și dorință de a lucra în propria firmă (această condiție este indispensabilă)
- limba engleză la nivel comunicativ (argument suplimentar)

În schimb oferim:
- un serviciu interesant, foarte dinamic și cu multă autonomie în activitate
- un sistem foarte interesant de salariu (procentaj mare din vânzare neto) și de premii
- rambursarea cheltuielilor (benzină, telefon)
- un serviciu într-o echipă interesantă, din mai multe părți ale Europei
- posibilități de dezvoltare profesională
- formare profesională

Responsabilitățile tale ar fi următoarele:
- vânzarea directă a produselor stomatologice (freze dentare)
- menținerea de bune relații cu clienții, service post-vânzare
- monitorizarea activităților concurenței
- menținerea unui contact permanent cu conducerea firmei (raportări vânzări)
- cucerirea clienților noi

Specificitatea lucrări:
- telefonarea dentiștilor în scopul de a stabili vizite comerciale (2 zile)
- munca pe teren în scopul vânzării directă la clienții interesați (3 zile)
- reprezentantul are cu sine un sortiment de freze dentare în cantitate de 7000 bucăți

Recrutarea va avea loc la sfârșitul lunii mai sau la începutul iunie în Oradea. Persoane alese vor fi informate mai curând cu mail sau telefonic. Imediat după recrutare va avea loc formare profesională pentru candidați aleși. Persoane alese vor primi rambursarea cheltuielilor de transport și de hotel.

CERINTE

O firmă comercială din branșa stomatologică, ce se dezvoltă dinamic și posedă o gamă de produse de înaltă calitate, mai ales freze stomatologice. Firma noastră există din anul 2010. Totuși, într-un timp atât de scurt am reușit să deschidem patru piețe europene. Posedăm deja 10 reprezentanți de vânzări, în Cehia, Slovacia, Ungaria și România. Plănuim să ne dezvoltăm în scurt timp și în alte țări ale Europei. Scopul nostru principal este a crea o firmă internațională.