REGLOR LINIE DE EXTRUDARE

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs asista companie producatoare de mase plastice din Cluj Napoca in angajarea unui Reglor linie de extrudare.

Responsabilitati:
- Reglarea si setarea liniei de extrudare pentru realizarea profilelor cu tolerante precise.
- Reglare si setarea echipamentelor auxiliare pentru realizarea sarcinilor de productie
- Utilizarea mecanismelor de control sau a activităţilor fizice pentru a opera maşinile şi procesele.
- Mentinerea si supravegherea functionarii echipamentelor si utilajelor din dotare in parametrii impusi
- Asigurarea mentenantei corective pentru buna si eficienta functionare a utilajelor
- Realizarea, montarea si demontarea matritelor

CERINTE

- Experienta min. 1 an in domeniu
- Abilitatea de a vedea detalii de la o distanţă mică (la câţiva centimetri de observator)
- Abilitatea de a detecta sau a diferenţia între mai multe sunete care variază în înălţime şi putere.
- Abilitatea de a percepe atunci când ceva este greşit sau pare a fi greşit. Nu implică şi capacitatea de a rezolva probleme, ci doar recunoaşterea probabilităţii acestora.
- Cunostinte de mecanică, matematica.
- Cunoasterea materiilor prime, proceselor de productie

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil
Program de 8 ore/zi

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare