Regional Sales Manager - Zona NV - materiale constructii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor companiei in zona desemnata NV – Satu Mare, Maramures, Salaj, Bistrita Nasaud, Bihor, Cluj, Arad, Alba, Sibiu si Timis
Candidatul poate locui in oricare dintre judetele mai sus mentionate
- dezvoltarea retelei de distributie
- negocierea si supervizarea derularii contractelor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
- vizite periodice la clienti si intocmeste rapoarte cu privire la activitatea lor
- informarea clientilor cu promptitudine si profesionalism despre caracteristicile si beneficiile produselor ofertate
- realizarea targetelor de Vanzari
- raportarea saptamanala/lunara despre indeplinirea obiectivelor
- informare permanenta despre servicii/produse/preturi oferite de concurenta
- participarea la intalnirile periodice de vanzari la sediul companiei
- participarea la evenimentele si actiunile de promovare ale produselor si serviciilor companiei

CERINTE

*minim 3 ani experienta in vanzari
*absolvent studii superioare
*abilitati de negociere si comunicare
*dinamism
*permis auto cat.B
*disponibilitate deplasari
*cunoasterea limbii engleze - reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

*salariu motivant
*bonusuri din vanzari
*masina si telefon de serviciu
*home office

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/