Recrutam Inginer tehnolog in industria textila Cluj Napoca

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs Romania recruteaza Ingineri tehnolog in industria textila pentru clientul nostru din Cluj Napoca

Responsabilitati:
- cunoasterea procesului de productie dpdv al stabilirii materialelor, accesorii, manopera si normare
- elaborarea si documentarea metodelor de lucru si instructiunilor tehnologice pentru operatii noi
- imbunatatirea metodelor de lucru existente in vederea obtinerii calitatii cerute si a eficientei maxim posibile
- monitorizarea efectelor calitative ale unor noi solutii introduse in productie, colectarea si prelucrarea datelor
- introducerea in liniile de fabricatie a modelelor noi, operarea modificarilor necesare in functie de instructiunile stabilite cu clientii
- identificarea tehnologiei potrivite pentru realizarea productiei
- realizarea pretului ca manopera
- stabilirea consumului / necesarului
- negociere cu clientul

CERINTE

- inginer profil textil (confectii) sau specialist cu studii superioare cu experienta de min. 3 ani intr-un post similar
- experienta profesionala in domeniul industriei confectiilor: min. 2 ani (de preferat)
- cunostinte tehnice din cadrul procesului de productie
- cunoasterea limbii engleze si/sau germane, scris si vorbit, min. nivel mediu
- cunostinte operare PC (MS Office)
- abilitati organizatorice, de comunicare
- persoana dinamica, de incredere, cu spirit de responsabilitate si initiativa

BENEFICII OFERITE

Salariu, transport decontat, tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare