Recrutam Bucatar Sef

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam un Bucatar Sef pasionat, creativ, cu excelente abilitati de leader si trainer, cu initiativa si spirit antreprenorial, bun organizator si gestionar al resurselor si bugetelor.

Responsabilitati:
- Organizeaza activitatea personalului
- Este totdeauna disponibil pentru personal si intretine spiritul de comunicare;
- Elaborarea meniului si pregatirea mancarii conform retetarului;
- Stabileste pentru fiecare preparat o fisa tehnica completa;
- Atributii de control si de supraveghere a cifrelor si rezultatelor bucatariei si restaurantului;
- Controlul asupra timpului de livrare si de stocare in zonele prevazute in acest scop;
- Supravegherea regulilor de securitate si de igiena in vigoare si buna

CERINTE

Cerinte
- Experienta in domeniu peste 3 ani;
- Limba maghiara obligatoriu
- Diploma de calificare in domeniu;
- Cunoaste procesele tehnologice de fabricatie a preparatelor culinare;
- Cunoaste sortimentele de produse alimentare pe baza de carne, legume, fructe, paste fainoase, orez, panificatie, oua, etc. care servesc ca materii prime în bucatarie;
- Cunoaste modul de folosire al utilajelor si ustensilelor din bucatarie si intretinerea acestora;
- Atitudine pozitiva orientata fata de clienti si colegi;
- Bune abilitati de comunicare si rezistenta la lucru in conditii de stres
- Seriozitate, onestitate, punctualitate;
- Igiena personala impecabila.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu