Recrutam Reprezentant vanzari lb maghiara -echipamente pentru service-uri auto

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza Agenti de vanzari limba maghiara pentru clientul din Cluj-Napoca, societate care comercializeaza echipamente pentru service-uri auto.

Sarcini:
- construirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii: identificarea si contactarea noilor /potentialilor clienti, mentinerea contactului cu clientii existenti
- elaborarea de orferte tehnice si financiare
- incheiere contracte vanzare-cumparare, facturare, contabilitate primara
- client service: montarea produselor si instruirea personalului de deservire
- prezentare produse, demonstratii
- sarcini administrative zilnice

CERINTE

• interes profesional și pregătire in domenii tehnice / tehnologice (diagnosticare auto)
• permis de conducere categoria B
• cunoașterea limbii maghiare
• abilități interpersonale excelente, de organizare, de negociere și de comunicare abilitati deosebite
Avantaj:
• cunostinte de inginerie auto, inginerie mecanică, rețele de calculatoare

BENEFICII OFERITE

Va oferim:
• salariu competitiv
• oportunități de formare

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare