Receptioner hotel

SC Fullton SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de 3 stele angajeaza pe post de receptioner(a), full-time.

Programul de lucru este in ture de 12 ore: 12 zi cu 24/ 12 noapte cu 48.

Atributii:
- intampinarea oaspetilor,
- efectuarea rezervarilor,
- promovarea si vanzarea serviciilor hoteliere,
- incasarea contravalorii serviciilor, emitere facturi,
- gestionarea programului de rezervari.

Beneficii:
- salar incepand de 1600 LEI (Net)
- bonuri de masa/bani in valoare de 200 lei
- decontare transport + masa calda pe zi.
- bonusuri de sezon si de performanta.

Experienta in domeniul sau cunoasterea programelor Hostware si YieldPlanet (channel manager) constituie un avantaj.

Informatii la nr. tel: 728 - arata telefon -
Asteptam CV-uri cu poza.

CERINTE

CERINTE:
- limba engleza la nivel conversational,
- cunostinte de operare PC, cunostinte Microsoft Office Word, si Outlook (e-mail),
- aspect si tinuta ingrijita.

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de cazare, Cluj-Napoca