REAL ESTATE AGENT- COMPANIE MULTINATIONALA - Cluj / Miercurea Ciuc

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea proiectelor comerciale pe piata de real estate in vederea stabilirii contactelor necesare cu persoane juridice- in Cluj sau Mirecurea Ciuc
Mentinerea legaturii cu clientii oferindu-le consultanta in domeniul real estate
Urmareste derularea contractelor
Participa la targuri si expozitii
Participa la conceperea planului de marketing in vederea promovarii eficiente a proiectelor
Realizeaza periodic rapoarte de activitate

CERINTE

Absolvent studii superioare (avantaj studii superioare domeniu economic sau management)
Experienta minim 2 ani in vanzari directe (avantaj vanzari in piata imobiliara - vanzare spatii comerciale catre diversi retaileri)
Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, navigare internet;
Limba Engleza nivel avansat
Permis auto, categoria B (cu experienta).

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ bonus vanzari
L-V
8h/zi