Project Manager - Proiecte Marketing Online - Sediul Central Cluj-Napoca

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea legaturii intre departamentul de marketing si dezvoltatorii web;
- Coordonarea si implementarea tuturor proiectelor de marketing online;
- Construirea planului de implementare si urmarirea tuturor etapelor;
- Dezvoltarea de noi platforme web si generarea de noi concepte de campanii online;

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in coordonare proiecte online;
- Studii superioare finalizate, preferabil profil economic / IT;
- Cunostinte de aplicatii de project management (Jira, Trello, etc);
- Cunosterea conceptelor de marketing online;
- Cunosterea etapelor proiectelor si campaniilor online;
- Capacitatea de a lucra cu deadline-uri stranse si pe mai multe proiecte in paralel;
- Abilitati de lucru in echipe multidisciplinare (IT, Marketing, Economic);
- Abilitati de comunicare in scris si verbal;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
- Pachet de beneficii atractiv;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionale;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»