Project Engineering Instalatii Electrice

SC GENERAL PLANTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analize preliminare și formularea specificațiilor proiectului;
- Elaborare design funcțional (sisteme de automatizare și subsisteme);
- Realizarea proiectului de baza în concordanta cu caietul de sarcini și bugetul alocat;
- Raporturi cu producătorii și cercetari de piață;
- Suport pentru fazele de asamblare si testare a instalatiilor;
- Candidatul va face parte dintr-o echipă de lucru, cu scopul de a atinge treptat o autonomie indispensabilă si de a gestiona sistemul de lucru propriu biroului de proiectare.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza si italiana,
- cunostinte solide de utilizare Autocad
- cunostinte electrice, electronice de baza, in special capacitati de calcule dimensionale si structurale, a componentelor si a materialelor de uz frecvent din campul automatizarilor industriale
- capacitati relationale si de lucru in echipa, de analiza, felxibilitate, responsabilitate, creativitate, disponibilitate la calatorii si delegatii