Programator

SC ELCY4 ENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate româno-franceză,cu domeniul de activitate în intermediere și prestare servicii de consultanță, caută pentru dezvoltarea echipei PROGRAMATOR, de preferat cu domiciliul în județul Cluj, cu dorinta de afirmare si cu o minimă experiență de 1 an pentru o colaborare pe termen lung. Avem nevoie de o persoană dornică să învețe și să se dezvolte, care să poată găsi soluții la orice tip de problemă

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-cunoștiințe HTML 5 și CSS
-programare PHP și HTML
- cunoștiințe JavaScript si MyskL
-experiență pe Open Source Platforms
- cunoștiințe Web Design
Limba franceză : nivel mediu
Minim 1 an experiență

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
Salariu motivant
Posibilitatea de a învăța și lucra pe diverse platforme web / limbaje de programare
Mediu de lucru dinamic, colectiv tânăr și prietenos
Locație centrală și modernă, birouri pe Dorobanților

Te invităm să aplici dacă te regăsești în cerințele de mai sus

Societate româno-franceză, cu domeniul de activitate în intermedierea și prestarea de servicii de consultanță