Profesor Limba Engleza - Part-time - Cluj-Napoca

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Managementul clasei de copii;
• Formarea si dezvoltarea competentelor cursantilor in conformitate cu standardele stabilite;
• Organizarea, planificarea orelor in acord cu curricula data;
• Testarea, evaluarea cursantilor pentru a stabili nivelul la care se afla;
• Oferirea de feedback pozitiv si constructiv cursantilor;

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
• Se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament profesional;
• Abilitati organizatorice;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Absolvirea de studii superioare de specialitate reprezinta un avantaj (Limbi Moderne Aplicate);
Sunt acceptate si CV-urile canidatilor care isi doresc aceasta activitate, care au competente bune de comunicare (scrisa si verbala) in limba engleza, chiar daca nu sunt absolventi de Filologie;
• CAE, CPE reprezinta un avantaj;
• Cunostinte bune de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv si beneficii extrasalariale (bonusuri de Sarbatori, de vacanata, alte avantaje)
• Training de specialitate;
• Oportunitatea de a avansa in cariera.

www.inspirehr.ro