PREZENTATOR DE EVENIMENTE - stagiu intensiv de formare

ALIRIA STUDIOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aliria Studios oferă un curs intensiv de formare în prezentarea de evenimente!

CERINTE

Dacă îți place să întreții atmosfera, ești dezinvolt, ai un caracter energic, spirit organizatoric și un simț artistic și muzical dezvoltat, atunci poţi fi persoana potrivită pentru acest curs!

BENEFICII OFERITE

Timp de 6 luni, vei urma un stagiu de pregătire complet gratuit, în cadrul unei agenții moderne, tinere și dinamice. Alături de noi, vei învăța cum să planifici și să coordonezi evenimentele media și vei primi un training personalizat, în funcție de cunoștințele și abilitățile tale, pentru a dobândi competențele necesare unui prezentator de evenimente profesionist!

Dacă ne convingi că ai potențial, îți vom pune la dispoziție toate resursele de care ai nevoie pentru a-ți forma o carieră de succes, iar la final ai putea avea șansa de a primi un loc în cadrul agenției!