Planificator Productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa planifice si sa verifice intreaga productie in functie de proiectele aflate in desfasurare

-sa faca o planificare detaliata pentru fiecare departament din hala de productie (planificare saptamanala, update zilnic)

-sa urmareasca si sa actualizeze planul de productie conform progresului productiei si a modificarilor privind termenul de livrare si executie primite de la Managerii de Proiect

-responsabil cu comunicarea planului de productie sefilor de atelier

-este responsabil cu planificarea planului de executie a unui proiect primit de la Managerul de Proiect si comunicarea acestuia a planificarii si a termenului de livrarea

-este responsabil cu informarea conducerii despre stadiul si evolutia productiei cu toate aspectele pozitive si negative.

-raspunde de respectarea procedurilor interne si a procedurilor specifice beneficiarului

CERINTE

-cunostinte solide de desen tehnic

-experienta pe un post similar in domeniul constructiilor sudate

-studii superioare in domeniul tehnic

-cunostinte de limba engleza nivel avansat

-cunostinte de limba germana constituie un avantaj

-cunostinte solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (word,excel,power point,etc)

-prezinta un avantaj cunosterea unor programe de planificare

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.