PHP Developer

Target-E Nearshoring

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei contribui la dezvoltarea unor noi proiecte conform cerinţelor clienţilor companiei;
Vei ajuta la întreţinerea şi dezvoltarea proiectelor existente prin optimizări de cod şi îndeplinirea cerinţelor suplimentare care apar în procesul creării unui produs.

CERINTE

* minim 1 an experienţă în dezvoltare aplicaţii web cu PHP;
* cunoştinţe de proiectare şi interogare a bazelor de date relaţionale;
* cunoştinţe de algoritmi, structuri de date şi OOP;
* familiar cu GIT;
* să cunoşti limba engleza la un nivel avansat;
* reprezintă un plus dacă cunoşti şi limba germană.

BENEFICII OFERITE

* te vom învaţa tot ce trebuie să ştii despre TYPO3 şi cele mai moderne unelte de lucru;
* salariu motivant în funcţie de cunoştinţe şi experienţă;
* program flexibil;
* proiecte complexe şi interesante din diverse domenii;
* stabilitate;
* mediu de lucru plăcut;
* echipa tânără şi dinamică;
* fun room.

DESCRIEREA FIRMEI

We make IT happen!

Dezvoltă-ţi afacerea online cu servicii IT şi software profesionale, livrate de o echipă pasionată şi cu experienţă.
Sporeşte-ţi vizibilitatea în mediul online cu ajutorul nostru şi vei beneficia de:
* consiliere şi consultanţă specializate pe nevoile afacerii tale;
* produse de calitate dezvoltate conform celor mai noi tendinţe IT şi software;
* peste 10 ani de experienţă de lucru pentru clienţi locali şi internaţionali.