Personal restaurant

Restaurant Boierul

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant Boieru din Cluj Napoca angajeaza manager, bucatar, ospatar, barman, ajutor barman, ajutor bucatar
- persoane dinamice si dornice de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unei echipe tinere
- persoane ambitioase, corecte, ordonate si punctuale cu atentie sporita la detalii
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- atitudine pozitiva, proactiva si politicoasa fata de colegi si clienti
Asteptam cv-ul d-voastra pe adresa de email angajari(at)restaurantboierul.ro

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se va stabili la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant cu specific tradițional românesc.