Personal curatenie

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- curatenia in incinta birourilor
- curatenia si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre, usi, etc)
- Spalarea si curatarea zilnica a grupurilor sanitare si asigurarea materialelor igienico – sanitare necesare
- Stergerea prafului si lustruirea mobilierului
- Spalarea geamurilor, usilor si corpurilor de iluminat
- curatenia si igienizarea periodica a spatiilor anexe (holuri, receptie, scari, spatiu de fumat, etc)
- curatenia si igienizarea periodica a vestiarelor

CERINTE

- Experienta in domeniul curateniei
- Atentie la detalii
- Conditie fizica buna
- Seriozitate,punctualitate,abilitati bune de organizare a muncii
- Reprezinta un avantaj un curs de calificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

Contract pe perioada nedeterminata, salariu fix, bonuri de masa, acces gratuit la sala de sport.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.