OSPATARI si SEFI DE SALA restaurant 3 ***

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Starjobs SRL recruteaza pentru un restaurant de 3 stele din Cluj Napoca, OSPATARI si SEFI DE SALA cu experienta in domeniu.

CERINTE

Experienta in domeniu minim un an.
Obligatoriu cunoasterea limbii maghiare.
Cunostinte de limba engleza la nivel minim.
Limita de varsta este de 45 de ani.
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
Atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Contractele de munca se vor incheia pe perioada nedeterminata.
Salariul, in functie de postul ocupat si experienta detinuta, este negociabil.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu