Consultant telemarketing

Live Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fa-ti vocea auzita! Echipa Live Com Cluj cauta o persoană organizata, orientata spre rezultate rapide si cu foarte bune abilităti de comunicare, care sa se ocupe de vanzarea serviciilor noastre, cu la fel de multa implicare pe cat avem noi in dezvoltarea proiectelor noastre.

• Contactarea telefonica a clientilor in vederea prezentarii serviciilor companiei;
• Punerea in practica a informatiilor dobandite pe parcursul trainingului;
• Stabilirea, mentinerea si dezvoltarea unei relatii de colaborare cu clientii business de pe proiectul alocat;
• Identificarea nevoilor clientilor, personalizarea si adaptarea ofertelor în functie de acestea;
• Pregătirea documentelor pentru încheierea vânzării: trimiterea contractelor, asigurarea semnării și încasării acestora;
• Realizarea periodica a rapoartelor de activitate si completarea lor pe intra-netul companiei.

CERINTE

Cum arata candidatul ideal?
• Incredere in sine, atitudine pozitiva si bune abilitati de planificare;
• Motivat de rezultate si castig in functie de realizări;
• Spontaneitate, claritate si coerenta in exprimarea ideilor;
• O persoana optimista, zambareata si care face lucrurile cu pasiune;
• Are capacitate de a lucra autonom pe post, de a se adapta rapid si de a asimila noi informatii;
• Persoana serioasa, constiincioasa si perseverenta;
• Dorinta de angajament pe termen lung;
• Disponibilitate 8 ore / zi (orele 9:00-17:30);

BENEFICII OFERITE

• Salar fix + bonuri de masa;
• Comisioane si bonusuri in functie de rezultate;
• Training de initiere;
• Seriozitate si profesionalism;
• Management suportiv;
• Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
• Fructe, cafea si apa la birou pentru ca ne pasa de energie si sanatate;

Aplica aici sau trimite CV-ul tau pe adresa hr@livecom.ro si iti gasim un loc in echipa noastra!