OPERATOR PRODUCTIE

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXELLA EUROPE SRL, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, cauta OPERATOR PRODUCTIE.

Responsabilitati:
- respectarea instructiunilor de lucru
- urmareste, verifica si inregistreaza parametrii echipamentelor
- intretinerea utilajelor de productie in conditii optime
- pregatirea materiei prime pentru procesul de productie
- realizarea activitatilor de productie zilnice
- verificarea produselor realizate.

CERINTE

Cerinte:
- studii tehnice / chimice constituie avantaj
- experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj
- abilitati de organizare
- responsabilitate, rigurozitate, constiinciozitate.

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu