Operator procesare text și imagine I Luna de Sus

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatură-te unei echipe de entuziaști pentru dezvoltarea internațională a unui brand românesc.

Pentru unul dintre clienții săi, LeadUp Academy recrutează un Manipulat depozit apicol

Rolul tău în echipă:
•Construirea site-ului companiei prin organizarea si verificarea datelor produselor
•Prelucrarea, editarea și organizarea pozelor produselor pe site
•Identificarea și remedierea erorile din platforma online
•Realizează prezentări pentru expoziţii, târguri

CERINTE

Profilul candidatului
•Ai cunoștințe de lucru în Microsoft Office sau într-un sistem ERP
•Ești pasionat de fotografie sau îți place să editezi poze
•Știi să lucrezi cu Photo Shop, Premier, Ilustrator sau Corel
•Ești atent la detalii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
•Training pentru învățarea produselor
•Bonuri de masă și bonificații
•Asigurarea transportului din Mănăștur, depozitul se alfă în satul Luna de Sus, comuna Florești, Jud. Cluj

Clientul nostru se ocupă cu comercializara de utilaje, echipamente si accesorii pentru apicultură.

Suntem o companie locala nou aparuta pe piata, care se adreseaza nevoii de schimbare si dezvoltare a liderului de IMM-uri.

Liniile noastre de actiune sunt: recrutare si teambuiding, leadership, strategii de management si business.

Programele noastre sunt sustinute de specialisti licentiati in: John Maxwell, Lominger, Resonanz Kutschera.