OPERATOR INTERVIU - ITALIANA

SC CONTACTCENTER RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Gestionarea de apeluri outbound - realizarea de interviuri telefonice in baza unui chestionar cu intrebari prestabilite,
•Inregistrarea cu acuratete a raspunsurilor primite, de la persoana intervievata, in sistem,
•Identificarea si raportarea problemelor aparute in procesul de obtinere a datelor valide.

CERINTE

•Excelente abilitati lingvistice in limba italiana,
•Capacitate de a invata lucruri noi,
•Persoane dinamice si optimiste,
•Seriozitate si punctualitate,
•Abilitati de comunicare si spirit persuasiv, orientare spre procedura.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de a lucra part time (4,6h/zi) in intervalul 16.30 - 22.30 (la 22.30 se asigura transportul cu taxiul, pana acasa),
Training de specialitate si îndrumare permanenta,
Salariu de baza + bonus realizat in functie de numarul chestionarelor completate (bonusul nu este conditionat de un target) + tichete de masa.

Din martie 2003, CONTACTCENTER RO ofera solutii in domeniul serviciilor call center - outbound (cercetari de piata,telemarketing, sondaje de opinie) si inbound (rezervari bilete de avion, abonamente presa, transferuri de bani, asistenta 24/24 )