Operator interviu de teren

BLOC BUILDING SUPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

culege informatii pe baza de chestionar, la domiciliul respondentilor sau pe teren – sondeaza parerile acestora in legatura cu diferite servicii.

CERINTE

DACA :
- esti atras de activitati prin care interactionezi direct cu oamenii ;
- comunici cu usurinta si cu claritate
- esti o persoana dinamica, insistenta si convingatoare;
- ai disponibilitate de a lucra pe teren aproximativ 4 h/zi
- esti student, absolvent, sau iti doresti al doilea job etc..
.......Atunci ESTI PERSOANA PE CARE O CAUTAM !

Asteptam Cv-ul pe email blocbuildingsuport@gmail.com

BENEFICII OFERITE

AVANTAJELE colaborarii cu noi :
1. Program flexibil - potrivit pentru studenti sau persoane ce au deja un job, dar au si timp disponibil ( 4 ore/zi)
2. Contract de munca individual
3. Acces la un mediu de lucru dinamic si antrenant
4. Obtinerea unui venit de minim 300 ron , maxim in functie de rezultatele obtinute individual

DESCRIEREA FIRMEI

Administrare imobile pe baza de comision sau contract