Operator facturare la Dennver (Cluj-Napoca)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Intocmirea de facturi, avize, proforme;
- Intocmirea dispozitiilor de plata care insotesc formularul de retur;
- Preluarea si coordonarea transporturilor catre clienti si/sau de la furnizor;
- Oferirea de diverse informatii clientilor;

CERINTE

Cerinte :
- Studii medii;
- Cunostinte foarte bune de operare PC si experienta in folosirea Microsoft Excel
- Experienta intr-un program de contabilitate primara
- Cunoasterea programului WinMentor reprezinta un avantaj
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Oferta :
- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.