Operator Facturare

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru unul dintre clienții noștri, o companie producătoare și distribuitoare de benzi adezive și dublu adezive, o persoană care să ocupe postul de Operator Facturare

Locația: Cluj-Napoca

Responsabilități:
- Emiterea și înregistrarea facturilor;
- Emiterea chitanțelor;
- Realizarea deconturilor;
- Păstrarea relației cu clienții companiei;

CERINTE

Cerințe:
- Studii superioare absolvite (de preferat în domeniul Economic);
- Experiență pe un post similar de minim 1 an;
- Atenție la detalii, abilități foarte bune de comunicare, amabilitate în relația cu colegii, superiorii și clienții;

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de e-mail recrutare@pic-oil.ro

*Vor fi contactate doar persoanele selectate pentru interviu.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.