Operator date - contabil primar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul auto– Operator date /Contabil primar.

Responsabilitati

- Înregistrarea operatiunilor rezultate din desfasurarea activitatii firmei in mod cronologic
- Arhiveaza toate documentele financiar-contabile
- Intocmeste zilnic registrul de casa
- Inventarierea, raportarea si recuperarea creantelor
- Aduce la cunostinta conducerii orice modificare legislativa din domeniul financiar - contabil
- Inregistreaza si verifica facturile primite de la furnizori si debitori diversi
- Inregistreaza incasarile si platile in lei si devize
- Intocmeste si verifica registrul de casa
- Tine evidenta stocurilor de marfa, materie prima, materiale consumabile si materiale auxiliare;

CERINTE

-Experienta in contabilitate minim 1 an
-Cunostinte de utilizare programe de gestiune si contabilitate
-Bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
-Studii superioare financiar- contabile
-Cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- Abilitati de organizare si planificare
- Meticulozitate si acuratete
- Spirit analitic
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-Pachet salarial motivant
-Conditii de munca intr-un climat profesional
-Posibilitati de avansare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.