Operator - Copy Center

S.C. ALFASOFT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

IMPORTANT: CANDIDATUL TREBUIE SA FI ABSOLVIT FACULTATEA IN ANUL CURENT 2014

Printare si scanare a documentelor si imaginilor pe diverse aparate si materiale.
Executare de mici modificari si adjustari ale documentelor pentru a se incadra in cerintele clientilor(ex: Resizing, Croping, Adjust to format, Profile, etc.)
Prezentarea produselor companiei catre clienti. Exemple produse: Planse Tehnice, Carti de Vizita, Fotografii, Postere, Bannere, etc.

CERINTE

Persoana care cunoaste softuri din domeniul grafic si office:

1.Adobe Photoshop
2.Corel Draw
3.Microsoft Office
4.AutoCad (optional, dar reprezinta un avantaj)

Abilitati de baza de tehnoredactare sunt necesare.
Abilitati de comunicare, experienta in lucru cu clientii reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pentru toate aceste activitati oferim training de la inceput pana la capat, acoperind toate aspectele, de la cum se folosesc echipamentele pana la conversia de imagine, nimic nu ramane nediscutat. Se lucreaza foarte organizat, nu sub presiune sau stres. Programul este foarte convenabil, FIX - 8 ore. Nu se lucreaza overtime.

Alfasoft este firma cu cea mai mare experienta in procesare de documente din Cluj-Napoca, cu o vechime de peste 25 de ani in domeniu.

Domeniul de activitate include solutii de printare, scanare si copiere a documentelor, cartilor si planselor. In prezent avem sedii in 3 orase: Cluj-Napoca, Zalau si Baia-Mare.

Incurajam creativitatea, ideile de optimizare si automatizare, teamwork-ul precum si un mediu de lucru placut.