Operator CNC, Cluj-Napoca

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evolution HCC este in cautarea unei persoane pentru pozitia de operator prelucrari mecanice si debitare pentru productie, pentru o importanta companie din Cluj.
Responsabilitati:
• Debitare mecanica si cu flacara, indoire, gaurire, frezare.
• Prelucrarea independenta a pieselor dupa desenul de executie.

CERINTE

-Cunostințe in utilizarea masinilor pentru pregatirea de piese pentru lacatuserie (masina de indoit table cu comanda CNC, masina de taiat cu oxi/plasma cu comanda CNC, ferastrau cu banda, masina de gaurit)
-Atestatul pentru operator macara si stivuitor este un avantaj

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru se va efectua in doua schimburi si exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.