Operator call center (telesales)

Mediplant Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job presupune :
- contactarea telefonica a clientilor din baza de date a companiei ;
- vanzarea si promovarea de produse/servicii ale companiei catre clienti ;
- derularea activitatii conform politicii companiei .

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati:

- sa fie responsabil, flexibil si un bun coechipier;
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- sa stie sa mentina legatura cu clientul pana in momentul vanzarii/solutionarii problemei;
- sa fie un bun cunoscator al limbii romane;
- sa aiba studii medii/superioare;
- sa aiba cunostinte de operare PC (Word, Excel);
- experienta in call–center/relatia cu clientii constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

- pachet salarial atractiv+bonusuri in functie de performante ;
- posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala;
- seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Te asteptam in echipa noastra !