Operator call-center – companie telecomunicatii - Cluj-Napoca

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam AGENT RETENTIE pentru o companie din domeniul telecomunicatiilor, Cluj-Napoca.
Responsabilitati:
• Contacteaza si preia clientii care solicita rezilierea contractului de servicii sau a caror contract urmeaza sa expire
• Ofera si promoveaza clientului, prin intermediul telefonului, cel mai adecvat pachet de servicii
• Mentine o buna relatie cu clientii prin oferirea de solutii optime

CERINTE

Cerinte:
• Studii medii sau superioare
• Cunostinte operare PC
• Abilitati de comunicare
• Abilitati de negociere si vanzare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• salariu fix + comision
• tichete de masa
• training

Asteptam CV-ul dvs. pe adresa tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758103467.

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4