Operator Call Center

PURE HEALTH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tot ce ai de facut este sa suni clientii companiei pentru a le vinde unul dintre miile de produse disponibile.
Primesti training si suport, suni si castigi!

CERINTE

Experienta in domeniul vanzariilor.

BENEFICII OFERITE

Aplica acum si noi iti putem oferi urmatoarele BENEFICII:
- Pachet salarial complet format din:
• salariu fix si
• comision in functie de performantele individuale
- Loc de munca stabil si interactiv
- Posibilitati reale de promovare
- Consiliere in cariera
- Implicarea in proiectele noastre organizationale
- Mediu tanar de lucru, placut si motivant, 80% din angajati sunt studenti
- Program flexibil 4h/6h/8h.
- Traininguri de „Agent Vanzari” sustinute de formatori specializati
- Activitati de relaxare: team buildinguri, competitii sportive, aprecierea publica si individuala a rezultatelor etc
- Cursuri de dezvoltare personala si profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Call center